top of page

המלצות

את נעמי פגשנו במקרה תוך כדי עבודתה עם לקוחה אחרת בחנות לדברים יפים.. 

לא היה צריך יותר מ2 דקות להבין שמצאנו את המעצבת שחיפשנו.
לאורך כל העבודה נעמי הייתה קשובה לרצונות שלנו ועם זאת נתנה את הטון.

היא ידעה להוביל אותנו לצבעים ולרוגע שרצינו לייצר בבית והביאה לתוצאה שאנחנו כל כך אוהבים.
יש לנעמי סבלנות אין קץ ויכולת בן אישית מצויינת שמאפשר לעבור את תהליך העיצוב בנעימות.
תודה רבה לך נעמי..עוד נפגש!

מרגלית ורפי

זאת הפעם השלישית בה אנו נעזרים בשירותיה של נעמי. הפעם בפרוייקט גדול יותר של שיפוץ כל הקומה הראשונה. היכולת של נעמי לקלוט את הצרכים המדויקים, הטעם וההדגשים שחשובים לנו היא יוצאת דופן - מהירה, מדוייקת ועם יכולת לשקף לנו אותם, לשדרג אותם ולגשר על הפערים שביננו. נעמי עושה זאת במקצועיות ובנעימות חריגה שהופכת את כל תהליך השיפוץ, ממורכב ומסובך, לקל הרבה יותר ואפילו חווייתי. אין ספק שהגישה שלה גם בפן האישי וכמובן גם המקצועי יביאו לכך שנעבוד איתה בשמחה ובביטחון מלא גם בפרוייקטים הבאים.


אלה ועופר בירב.

נעמי ליוותה אותנו מהרגע שרכשנו דירה חדשה. היא עשתה איתנו הכל – משלב התכנון ועד שלב הביצוע. בהתחלה היא ישבה איתנו, הקשיבה לצרכים, שאלה שאלות והעלתה נקודות. אח"כ היא הכינה כמות לא נורמלית של תוכניות שהיינו צריכים לבחור מהן, ועל כל אחת מהן היא עברה איתנו, הסבירה ושינתה, אם היה צורך. אח"כ היא התייצבה לכל מקום שבו היינו צריכים לבחור משהו – וזה לא משנה אם זה מטבח, כלים סניטריים או ספה. תמיד היא הגיעה, תמיד עם כל החומר, כל המידות וכל המידע, ותמיד עם חיוך והרבה סבלנות. תמיד קשובה לרצונות שלנו, לצרכים ולתקציב, תמיד זמינה ונעימה, וכל הזמן עוקבת ומזכירה משימות. תענוג אמיתי לעבוד איתה, הליווי צמוד, וההרגשה היא שממש אכפת לה שנהיה מרוצים ושהבית ייצא בדיוק כמו שחלמנו.


מסכים עם עוד מילה והוסיף המלצה שלי.
החוויה עם נעמי היתה כל כך מיוחדת ונעימה, הרגשתי שאשת מקצוע מקצוענית מלווה אותנו כי באמת אכפת לה מאיתנו ושהדירה תתאים לנו בצורה מושלמת. לשמחתי לקחתי את נעמי לעוד פרויקט לדירה להשקעה שגם שם עשתה לנו עובדה יוצאת מן הכלל וגם שמחת תמיד להמליץ על שירותיה ויודע שאכן השירות יהיה מדהים ומקצועי.

ליטל ושחר

 

כשקנינו את הבית שלנו ידענו שאנחנו זקוקים לליווי מקצועי.
פנינו להרבה מעצבות פנים לקבלת הצעת מחיר, ופגשנו למעלה מ-6 מעצבות לראיון והתרשמות, אבל זה לא היה זה. משהו היה חסר.
ואז מצאנו את נעמי דרך הרשת החברתית והיה בנינו קליק מהרגע הראשון.
נעמי באה עם הניצוץ בעיניים, תיק עבודות מרשים שמעיד על טוב טעם ויכולת גבוהה מאוד, והכי חשוב - מרץ וגישה פרגמטית ויישומית.
הליך עיצוב של בית בבניה הוא תהליך ארוך,שנמשך הרבה מאוד זמן. מהר מאוד נעמי הפכה להיות חלק נהדר ובלתי נפרד מחיינו.
היא התעקשה ודייקה גם ברגעים שאנחנו כבר התעייפנו. היא ראתה תמיד את התמונה הכוללת וידעה לכוון למקומות הנכונים.
היא הצליחה לגרום לנו להעיז, לצאת מהקופסא ולהוסיף צבע וטעם לדברים, במקביל - גם לדייק ולמקסם כל פינה בחן ויופי.
מהר מאוד הבננו שכל עצה שלה שווה זהב ולא נתחרט אם נתמסר.
והתוצאה בהתאם-  אין אדם שנכנס לבית ולא מציין לשבח את העיצוב של הבית ומרעיף מחמאות.
נהננו גם מהתהליך וגם מהתוצאה ואנחנו ממליצים על נעמי בחום רב.

כנרת ועומר

"ללא הליווי שלך לא הייתי צולחת את השיפוץ" – כך אמרתי לנעמי במהלך השיפוץ בדירתי. נעמי "לַמְדָה" אותי, הבינה מה אני אוהבת, מה הטעם והסגנון שלי ומה מתאים לי ועזרה לי

להתגבש ולקבל החלטות (ואצל מתלבטת תמידית – זהו הישג משמעותי...), כדי ליצור לי סביבת מגורים נעימה ומותאמת לצרכי העכשוויים.

בשעות שבילינו יחד התפעלתי מהידע והבקיאות בפרטים הקטנים בנושאים של תכנון ועיצוב, בנייה ונגרות, ומהיותה בעלת עין חדה ובוחנת שרואה אם משהו דורש תיקון או שינוי.

בכל התקופה שקדמה לשיפוץ ובמהלכו נעמי עודדה אותי, ליוותה אותי והייתה כל העת עם יד על הדופק כדי שהכל יתנהל ויתקדם כפי שצריך.

נעמי, עבורי את יותר ממעצבת, את חברה ומשענת נאמנה. תודה לך.

צפרית

bottom of page