top of page
שיפוץ נכס קיים

שרותי המשרד

עיצוב פנים // שיפוץ נכס קיים

מיועד למי שקונה דירה/בית ורוצה להתאים אותו לצרכיו וטעמו וגם למי שמעוניין לשפץ, לשנות ולרענן את ביתו הקיים. השיפוץ יכול להיות גדול ולהקיף את כל חלקי הבית, ושיפוץ יכול להיות גם קטן ומקומי  - לדוגמה שיפוץ של מטבח או חדרי רחצה. בין אם השיפוץ הוא גדול או קטן, מדובר על תהליך מקיף ויסודי שצריך להתאים בדיוק לצרכים ולרצונות של דיירי הבית כדי שהתוצאה תשמש בצורה הטובה ביותר את סגנון החיים של המשפחה.

הליווי שלי מתחיל דרך הבנת אותם צרכים ורצונות ותרגומם לתכניות עבודה שכוללת תכניות הריסה ובניה, אינסטלציה וחשמל, נגרות, גבס ועוד. בהמשך לתכנון ובהתאם לקו העיצובי עליו החלטנו נבחרים חומרי הגמר, נאספות הצעות מחיר, נבחרים אנשי המקצוע – ויוצאים לדרך.

 

במהלך השיפוץ עצמו אני עומדת בקשר רציף עם המבצעים ומבקרת בשטח על מנת לוודא שהעבודה מבוצעת כראוי ובהתאם לתכניות. מעבר לערך התכנוני והאסטטי התפקיד שלי הוא גם להיות הכתובת לשאלות שלכם ושל בעלי המקצוע השונים ולתת מענה ופתרונות בכל התהליך. כאשר רוצים להגיע לתוצאה מושלמת ולקבל בית לבוש עד הפרט האחרון משלימים את התהליך בליווי של הום סטיילינג שיפורט בהמשך.

 

דירה מקבלן

​עיצוב דירה מקבלן (בניה חדשה) // ליווי שינויי דיירים

מזל טוב! קניתם דירה חדשה! עברתם על התכניות והחלטתם שזוהי הדירה עבורכם – ועדיין, אתם רוצים להפוך אותה לדירת החלומות שתתאים בדיוק לטעמכם ולסגנון החיים שלכם ולהכניס את המגע האישי שיהפוך אותה להרבה יותר מדירת קבלן סטנדרטית. כדאי להתחיל את התכנון כמה שיותר מוקדם כדי להגיש לקבלן המבצע תכנית שינויים עוד לפני תחילת הבניה. כאשר מגישים תכניות בשלב מוקדם ניתן לשנות כמעט כל דבר, והרבה מהשינויים יהיו ללא עלות או בעלות נמוכה.

השלב הראשון בתהליך הוא הבנת הצרכים, הרצונות והחלומות שלכם, אותם אני מתרגמת לתכניות עבודה – תכניות בניה, חשמל, אינסטלציה, מיזוג, פריסות ריצוף וחיפוי ותכניות מטבח. בשונה משיפוץ עצמאי, לעבודה מול הקבלן יש חוקים אחרים וההתנהלות היא מול משרד שינויי הדיירים. העבודה שלי מתנהלת מולם ומותאמת לדרישות הפרוייקט. גם תהליך בחירת חומרי הגמר הוא שונה משיפוץ עצמאי מכיוון שניתן לבחור רק מרשימת ספקים ספציפית אשר נבחרו לפרוייקט.

הדבר החשוב ביותר הוא למצות בצורה הטובה ביותר את הדברים הכלולים במחיר הדירה ואם מחליטים לשדרג חשוב לדעת היכן נכון להוסיף ואיזו בחירה תיתן את התוצאה הטובה והמרשימה ביותר. לכל אורך הבניה הקבלן יודע לפנות אלי לשאלות, אנחנו מגיעים יחד לשטח (בתאום את הקבלן) על מנת לראות שחומרי הגמר שהגיעו לדירה הם אכן אלו שבחרנו אצל הספקים וכמובן  בודקים שהעבודה מתבצעת ע"פ התכניות.

כאשר רוצים להגיע לתוצאה מושלמת ולקבל בית לבוש עד הפרט האחרון משלימים את התהליך בליווי של הום סטיילינג שיופורט בהמשך.

הום סטיילינג

הום סטיילינג

הום סטיילינג הוא למעשה שלב הלבשת הבית. בתהליך מהיר, נקי, בלי בלאגן ושבירת קירות, ובתקציב מצומצם יחסית – ניתן לחולל קסמים! תהליך ההום סטיילינג מתאים בעצם לכל אחד, ניתן לשדרג כך את הבית הקיים שבו אנו חיים (גם דירות שכורות!) או שזהו השלב האחרון שמשלים שיפוץ או תהליך של ליווי בבניית דירה מקבלן.

בתהליך ההום סטיילינג אנחנו מגבשים את הסגנון והאווירה אליה נשאף להגיע בכל חדר וחדר, מחליטים על תקציב ובהתאם להחלטות הללו יוצאים לימי קניות שבהם רוכשים רהיטים, ווילונות, שטיחים, תאורה, פרטי אמנות ונוי וכד'. בנוסף בוחרים צבעים לקירות, אני מצרפת תכנית צבע לקירות דקורטיבים או לקירות עם אפקטים שונים, טפטים וכד'.

במקרים רבים בתהליך הלבשת הבית ניתן להשאיר חלק מהרהיטים הקיימים. אחרי התוספות והשינויים האחרים שנעשה בבית הם יראו פתאום אחרת לגמרי ויקבלו ממש חיים חדשים.

פגישת ייעוץ

פגישת ייעוץ

פגישת ייעוץ יכולה להתאים למגוון מטרות:

  • למי שרוצה לרענן את הבית באופן עצמאי ורוצה לשאול שאלות, לקבל הדרכה על התהליך, לקבל דגשים והארות על מה כדאי וממה כדאי להמנע.

  • למי שרוצה להתייעץ כיצד ניתן לשפר את נראות הבית בעזרת הום סטיילינג, לקבל רעיונות על צירופי צבעים וסגנונות שונים כולל הפניה לחנויות או בעלי מקצוע.

  • למי שיש רעיון לשיפוץ ורוצה לשמוע דיעה מקצועית לגבי היתכנות הרעיון והאם השיפוץ המתוכנן אכן ייתן את המענה המצופה.

  • למי שמרגיש ש"הכל בסדר" אבל חסר הטאץ' הסופי שיגרום לבית להיראות נפלא.

  • ובעצם – לכל שאלה שיש לכם...

 

בכל פגישה, לפני הכל אני מקשיבה לכם, מבינה מה חסר לכם ומה הייתם רוצים לשנות, ממה אתם חוששים ומה מבחינתכם מעקב אתכם מלהתחיל בתהליך. אחרי שאענה על השאלות שלכם הדברים יהיו בהרבה יותר ברורים – ויהי לכם קל יותר לצאת לדרך ולהגיע לתוצאה הרצויה.

 

 052-2582732 צרו קשר בטלפון או בואטסאפ

bottom of page